Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Пролетна комбинација

Пролетна комбинација

Опуштено и интересно совршено за на пролет!
2017 01 16

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни