Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Елеганција

Елеганција

Убаво, модерно, шик и елегантно
2017 04 05

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни