Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи elegantni vo sekoja smisla:)

elegantni vo sekoja smisla:)

ubavi parcina za elegantni kombinacii
2017 05 09

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни