Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Дневна опуштена варијанта со блага елеганција

Дневна опуштена варијанта со блага елеганција

Тексас + Кошулка е секогаш совршена комбинација за модерни и опуштени девојки За поголема доза на елегација се додава сако + високи потпетици
2017 08 21

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни