Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Sveceni prigodi

Sveceni prigodi

Svecena kombinacija.
2017 09 13

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни