Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Есенска вечерна комбинација

Есенска вечерна комбинација

Секоја девојка има право да изгледа совршено за некој важен состанок, забава со девојките или романтична вечера со саканиот. Чувствувајте се удобно, комотно, модерно и секси, што може повеќе да посака една дама? Со оваа комбинација можете да го постигнете она што го сакате. Вистински night outfit за студените есенски денови. Забавувајте се девојки!
2017 09 29

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни