Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи BLACK O'CLOCK

BLACK O'CLOCK

Elegancija vo dvizenje, shik i privlecno.
2017 10 10

Коментар

Prekrasno!! <3
Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни