Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Совршена есенска комбинација

Совршена есенска комбинација

Бидете слатки и модерни оваа есен. Еве еден пример како може да го комбинирате џемперчето со усти. За дневна комбинација искористете ги панталоните со висок струк, а за вечерна само сменете ги со интересна кожна сукња. Додадете бисерен накит за поелегантен изглед, розев кармин и спремни сте да одземете здив.
2017 10 21

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни