Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Black&Gold

Zableskajte vo poln sjaj...
2017 12 08

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни