Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Black and white

Black and white

Уживајте во зимските денови во едноставни, но елегантни црно бели парчиња.
2017 12 10

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни