Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Свечени фустани

Свечени фустани

Мој избор на свечени фустани
2017 12 28
Sveceno M

Sveceno M / M

1500 МКД

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни