Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Новогодишна комбинација

Новогодишна комбинација

Црно сако,топ маица со циркони црна, шорцеви и чизми над колена.Навиткајте ја косата и блеснете.
2017 12 29

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни