Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Зимска комбинација

Зимска комбинација

Одлична за секој ден.
2018 02 18

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни