Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Casual

Crn kais

Crn kais

190 МКД
Aldo novcanik

Aldo novcanik

500 МКД

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни