Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Slatki letni kombinacii <3

Slatki letni kombinacii <3

Ako ne primetivte slucajno....mnogu sakam bela boja :P sepak ima vkluceno i druga boja..
2018 05 15

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни