Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи *** Glam ***

*** Glam ***

Одлична комбинациии за свечени прилики.
2018 08 07

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни