Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

lunalll

Скопје, 18 артикли
Последно најавен пред 1 ден, 18:16

Членот го следат

23

Членот ги следи

6

Ne razmenuvam i ne prakam po kargo, poradi nedostig na vreme.Sredbi: VeroJumbo, Centar, najcesto za vikend.Ocekuvam fer i korektna sorabotka !!!
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај