Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

m3a3c3a3

Куманово, 34 артикли
Последно најавен пред 2 дена, 17:55

Членот го следат

5

Членот ги следи

2

Sekogas moze da se pregovara za cenata. Prodavam nenoseni i novi raboti no i noseni no socuvani Prifajkam razmena za rabotite so se noseni no socuvani bez mana.
Sandali

Sandali

800 МКД
Stikli

Stikli / 38

500 МКД
Kosula

Kosula / M

500 МКД
Jakna

Jakna

500 МКД
Tasna

Tasna

600 МКД
Fustance

Fustance

250 МКД
Fustan

Fustan / XL

500 МКД
Suknja

Suknja / 42

400 МКД
Suknja

Suknja / 40

400 МКД
Tunika

Tunika

250 МКД
Pantoloni

Pantoloni / L

800 МКД
Bluza

Bluza / 38

200 МКД
Suknja

Suknja / L

400 МКД
Palto

Palto / 36

300 МКД
Kosula

Kosula / M

500 МКД
Patiki

Patiki / 43

2500 МКД
Tamaris

Tamaris / 36

1600 МКД
Kosulka

Kosulka / M

500 МКД
Patiki

Patiki / 40

2500 МКД
Patiki

Patiki / 40.5

1000 МКД
Maicka

Maicka

250 МКД
Pizami

Pizami / 36

400 МКД
Farmerki

Farmerki / L

600 МКД
1 2 Следно
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај