Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MagiRoki

Скопје, 45 артикли
Последно најавен 2013 03 28

Членот го следат

320

Членот ги следи

19

Dobrodojdovte vo najposetuvaniot butik na sajtov. Brojkata na prodadni artikli ni sama ne ja znam i nemozam poveke da vodam evidencija -no odamna ja nadminav 200 tkata... Повеќе
moderno lance

moderno lance

300 МКД
sareno veselo fustance

sareno veselo fustance / S

450 МКД или размени
preubavi salonki

preubavi salonki

450 МКД или размени
guess casovnik kopija

guess casovnik kopija

600 МКД или размени
kosula tunika

kosula tunika / S

300 МКД или размени
cartoon lance

cartoon lance

300 МКД
NAMALENI NA 600-MISS SIXTY jeans

NAMALENI NA 600-MISS SIXTY jeans / M

1000 МКД или размени
NAMALENI NA 500cizmi

NAMALENI NA 500cizmi / 39

700 МКД или размени
NAMALEN NA 400 DENcrn doteruvacki fustan

NAMALEN NA 400 DENcrn doteruvacki fustan / S

600 МКД или размени
 mastilo plavi klasicni pantoloni

mastilo plavi klasicni pantoloni / 36

350 МКД или размени
Zara plisani pantoloni

Zara plisani pantoloni / 40

250 МКД или размени
1 2 Следно
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај