Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MajaGligorovska

Скопје, 42 артикли
Последно најавен пред 12 дена, 23:17

Членот го следат

143

Членот ги следи

43

Сите се нови, или скоро нови парчиња претежно купени од странство и на сајтов ставени поради промашен број. Секогаш сум отворена за договор и паметена соработка. Праќ... Повеќе
Дома Членови MajaGligorovska
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај