Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Malena87

Скопје, 14 артикли
Последно најавен пред 14 часа

Членот го следат

89

Членот ги следи

153

Се што продавам или воопшто не е носено или неколку пати облечено. Купивам без да пробам затоа имам утнато многу парчиња облека. Артиклите најмногу се од Грција зашто... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај