Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

maloto71

Скопје, 10 артикли
Последно најавен пред 1 ден, 20:54

Членот го следат

2

Членот ги следи

35

Za site raboti sto gi stavam kazuvam kako I sto se koristeni. Prakam po kargo nad 300den bidejki kargoto mi e mnogo daleku. Ako se potrebni poveke sliki pisete mi.
Fustan

Fustan / 38

500 МКД
Cizmicki

Cizmicki / 27

500 МКД
Toplinki

Toplinki / 18

50 МКД
Ucebnik

Ucebnik

111 МКД
Patiki

Patiki / 37

Размени
Nov komplet

Nov komplet

500 МКД
Fustance

Fustance / M

50 МКД
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај