Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Marica

Скопје, 39 артикли
Последно најавен 2017 01 08

Членот го следат

4

Членот ги следи

19

Прочитајте! *Претежно продавање на рачно исплетени парчиња облека (капи, шалови, елечиња, болероа...) кои се скроз нови и неносени! *Секое парче кое не е плетено, е ил... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај