Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Marijana1

Скопје, 1 артикл
Последно најавен 2018 10 04

Членот го следат

33

Членот ги следи

236

Сум Shopaholic! секогаш ги следам новите модни трендови, како што ќе може да забележете по сликите обожавам марки и странава ми се виде мошне интересна да споделам н... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај