Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MarinaPavlevska

Скопје, 10 артикли
Последно најавен 2018 10 01

Членот го следат

6

Членот ги следи

3

Дома Членови MarinaPavlevska
Bluza

Bluza / L

200 МКД
Jakna

Jakna / XL

300 МКД или размени
Прстен

Прстен

50 МКД
2 prsteni

2 prsteni

100 МКД
Kosula

Kosula / L

200 МКД
Suknja

Suknja / 40

250 МКД или размени
Rakavi

Rakavi / M

100 МКД или размени
Сандали

Сандали / 38

200 МКД или размени
Црни чизми

Црни чизми / 39

600 МКД или размени
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај