Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

martina.t

Битола, 20 артикли
Последно најавен 2019 02 26

Членот го следат

3

Членот ги следи

20

Продавам работи кои не ги носам,за џабе ми седат и место ми зафаќаат,некои облечени неколку пати а некои воопшто необлечени.Во врска со цените има простор за договарањ... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај