Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

mashni4ka

Скопје, 22 артикли
Последно најавен 2014 02 06

Членот го следат

8

Членот ги следи

38

Накит и рачно изработен накит. Доколку имате желба за некаков накит пишете ми ке се договориме. Не сум заинтересирана за замена, само продавам. <3 Mozete da ... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај