Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MeriDimeska

Прилеп, 15 артикли
Последно најавен пред 13 дена, 18:01

Членот го следат

20

Членот ги следи

0

Претежно нови артикли или кратко време носени без никаква мана.праќам по карго.срдечен поздрав до сите вас.артиклите се мои и од сестра ми.затоа се разни големини тоа ... Повеќе
Дома Членови MeriDimeska
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај