Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

mikkadesign

Скопје, 4 артикли
Последно најавен 2018 01 15

Членот го следат

75

Членот ги следи

5

Ви нудам рачно изработена облека и модни додатоци со авторски дизајн, уникатни. Парчињата се рачно изработени и не носени (освен модна ревија и облекување за сликање).... Повеќе
Дома Членови mikkadesign
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај