Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

milaradmi

Радовиш, 71 артикл
Последно најавен 2016 12 05

Членот го следат

16

Членот ги следи

111

Isprakam po kargo ili po posta kako vas sto vi odgovara.... moze.... popust (na nekoi artikli) !Се извинувам за изгужваните артикли,но немам многу време за пеглањ... Повеќе
Stikli

Stikli / 38

150 МКД
Klompi

Klompi

300 МКД
Sandali

Sandali / 39

350 МКД
Tasna

Tasna

200 МКД
Tasna 150

Tasna 150

150 МКД
fustan150

fustan150

200 МКД
majcka100 den

majcka100 den

200 МКД
cizmi

cizmi / 39

400 МКД
cizmi

cizmi

350 МКД
konduri

konduri / 38

500 МКД
stikli

stikli / 39

850 МКД
majca 250

majca 250

300 МКД
majca 100

majca 100

150 МКД
sukna 200 den

sukna 200 den

300 МКД
 namalena

namalena

250 МКД
fustan

fustan

200 МКД
svila

svila

500 МКД
elek nov

elek nov

1000 МКД
1 2 3 Следно
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај