Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MirjamDojo

Скопје, 0 артикли
Корисникот е блокиран

Членот го следат

53

Членот ги следи

0

Она што го објавувам е максимално зачувано и најчесто брендирано,а цените се повеќе од прифатливи.Сето тоа е од моето семејство, поголемиот дел од децата.Не рзменувам.... Повеќе

Гардероберот е празен

Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај