Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Mona_Monsi

Струмица, 110 артикли
Последно најавен пред 19 часа

Членот го следат

67

Членот ги следи

37

Добредојдовте во мојот "бутик". СИМБОЛИЧНИ ЦЕНИ, ДА НЕ КАЖАМ ЗА ЏАБЕ ГИ ДАВАМ СИТЕ РАБОТИ, НАВИСТИНА НЕМАМ МЕСТО КАДЕ ДА ГИ ЧУВАМ, А НЕ ГИ НОСАМ.. ДА НЕ МИСЛИТЕ ДЕК... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај