Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

moni28

Скопје, 22 артикли
Последно најавен пред 5 минути

Членот го следат

39

Членот ги следи

2

СИТЕ ПРОДАДЕНИ АРТИКЛИ ГИ БРИШАМ ДА НЕ СТОЈАТ ЗА ЏАБЕ :) Купениот артикл не се враќа, Ретко праќам по карго - не практикувам! Размена за детските работи не правам.
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај