Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

monii26

Скопје, 12 артикли
Последно најавен пред 4 дена, 12:20

Членот го следат

10

Членот ги следи

54

Здраво, очекувам фер соработка со сите вас! ▪️Артиклите кој ги продавам се скроз нови ▪️За повеќе купени артикли следува попуст ▪️Барајте димензии и прашувајте се што ... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај