Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MrsDzidzi

Куманово, 1 артикл
Последно најавен 2019 09 04

Членот го следат

69

Членот ги следи

0

* Viber me 078409049 *SE SELAM ZA BRZO VREME * BEZ ZAMENI *. Visoka sum 171cm, 88 kg. Ako ne ste priblizno nema da se taman alistata sto gi prodavam, osven 2-3 ... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај