Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

NatalijaA

Скопје, 75 артикли
Последно најавен пред 11 часа

Членот го следат

8

Членот ги следи

1

Користени добро сочувани работи од моите деца и од мене. За надвор од Скопје праќам по Карго. За Скопје се договараме за средба. Размени не!
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај