Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Natasha00000

Скопје, 25 артикли
Последно најавен пред 45 минути

Членот го следат

8

Членот ги следи

7

Облеката е скроз нова или 1-3 пати облечена. За цената може и по договор. Артиклот го добива најбрзата членка. Не враќам купени артикли. Без размени.
Дома Членови Natasha00000
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај