Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

NikolovskaA

Скопје, 31 артикл
Последно најавен пред 6 часа

Членот го следат

146

Членот ги следи

41

Здраво! Одличен сајт за неупотребувани парчиња или сочувана “втора рака” :) Ми се допаѓа концептот за „рециклирање“ на парчиња облека, чевли и додатоци. Се обидува... Повеќе
Дома Членови NikolovskaA
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај