Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

pajce93

Скопје, 40 артикли
Последно најавен 2015 10 31

Членот го следат

16

Членот ги следи

14

Здраво девојки :) -Сакам соработки со искрени и сериозни членки - Размена НЕ практикувам!!! -Не праќам по КАРГО поради лошо искуство!!! - Артиклите што ги продав... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај