Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

PeacefulHearts

Скопје, 1 артикл
Последно најавен 2015 01 14

Членот го следат

20

Членот ги следи

70

*Најчесто облека која е купена во брзање или ми е мала/голема. *Не значи дека ако цената е мала - производот не чини. Едноставно сакам да ги продадам побрзо производи... Повеќе
Дома Членови PeacefulHearts
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај