Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

PhoenixJewerly

PhoenixJewerly

Инфо

Скопје

За

Рачно изработен накит во повеќе стилови, жица, макраме, дрвца, биб огрлици и тнт. Секој еден призвод е уникатен и неповторлив како по дизајн така и по енергијата што т... Повеќе

Гардероберот е празен