Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

poshposh

Битола, 14 артикли
Последно најавен пред 1 ден, 10:59

Членот го следат

28

Членот ги следи

76

Здраво 😊 Се надевам ќе ви се допадне нешто. Стари и износени, скинати артикли НЕ САКАМ ДА КУПАМ и не продавам исти. Се што купувате е внимателно перено и пеглано, осв... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај