Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

SandraStosic

Скопје, 8 артикли
Последно најавен 2013 09 26

Членот го следат

40

Членот ги следи

22

Купената роба ја гледате, ја пробувате, ви велам создравје да си ја носите - потоа НЕ ПРИФАЌАМ враќање.
Дома Членови SandraStosic
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај