Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

sara08

Македонска Каменица, 142 артикли
Последно најавен 2018 03 20

Членот го следат

102

Членот ги следи

18

Здраво цури,за жал(:) се преселив од Македонија.Не го бришам профилот пошто кога ќе доаѓам сигурно ќе имам нешто интересно за продавање..Ви посакувам убави и чесни сор... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај