Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

SteffAna

Скопје, 15 артикли
Последно најавен 2013 04 07

Членот го следат

24

Членот ги следи

28

Производите кои ги продавам се многу малку носени или воопшто неносени. Сите ми се многу драги и сум ги носела на многу убави настани, но веќе не ги носам. Достава на ... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај