Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

SuperNova

Скопје, 40 артикли
Последно најавен пред 23 часа

Членот го следат

247

Членот ги следи

34

Испорака во Скопје исклучиво кај Лиса Центар-Ново Лисиче или Капитол.Во останатите градови праќам по карго за сума над 500 денари преку Експрес Пошта.Размени не практи... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај