Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

TatjanaM

Скопје, 14 артикли
Последно најавен 2018 09 30

Членот го следат

5

Членот ги следи

25

Za pocetok ke prodavam samo vo Skopje bidejki sakam barem da se vidi toa sto se kupuva, a i da se postedam od neprijatni situacii. Pozdrav na site seriozni clenki.
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај