Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Teodora1923

Скопје, 23 артикли
Последно најавен 2017 11 21

Членот го следат

30

Членот ги следи

47

Добредојдовте на мојата страница. Секој артикл има кратко објаснување, но секако сум на располагање доколку имате било какво прашање. Избраниот артикл може да го прат... Повеќе
Дома Членови Teodora1923
Kratki

Kratki / M

200 МКД
Kaputce

Kaputce / M

1500 МКД
Kratki

Kratki / 36

200 МКД
Suknja nova

Suknja nova

300 МКД
Svecena

Svecena / M

250 МКД
Farmerki

Farmerki

150 МКД
Dzemper

Dzemper / M

150 МКД
Dzemper

Dzemper / M

150 МКД
stikli 38

stikli 38

200 МКД
jakna

jakna / 40

200 МКД
Bundicka

Bundicka

400 МКД
Sandali

Sandali

200 МКД
NOVIII**

NOVIII**

400 МКД
Bundicka

Bundicka

800 МКД
Farmerki

Farmerki / 38

150 МКД
Pantaloni

Pantaloni / M

100 МКД
Stiklii

Stiklii / 38

200 МКД
Stiklii

Stiklii / 39

200 МКД
Novaa!!!!

Novaa!!!! / M

1000 МКД
Po narackiii

Po narackiii

2000 МКД
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај