Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

TessaQualle

Охрид, 5 артикли
Последно најавен 2017 11 12

Членот го следат

18

Членот ги следи

23

До Септември 2016та нема да бидам во можност за продажба. Имајте си убаво лето. Без размена. Детските артикли се поделени по години. Секој артикл има кратко објаснув... Повеќе
Дома Членови TessaQualle
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај