Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

trajkova

Струмица, 90 артикли
Последно најавен пред 6 дена, 00:30

Членот го следат

55

Членот ги следи

14

Сите артикли се добро зачувани, не продавам артикли кои не се за употреба само за да земам пари, и многу мразам ако тоа некој мене ми го направи.... доколку сметате ... Повеќе
Wedding box

Wedding box

1 МКД
pantalonix

pantalonix / M

400 МКД
tasna

tasna

400 МКД
Pliko

Pliko

200 МКД
Pliko

Pliko

400 МКД
Tasna

Tasna

350 МКД
Tasna

Tasna

500 МКД
tasna

tasna

200 МКД
tasna AMISU

tasna AMISU

250 МКД
sandali

sandali / 37

200 МКД
kosula

kosula

350 МКД
fustan

fustan / M

500 МКД
sandali

sandali / 39

500 МКД
sukna

sukna / M

350 МКД
sandali

sandali / 37

300 МКД
Fustan

Fustan / M

250 МКД
Fustan

Fustan / M

300 МКД
Fustan

Fustan / XXL

800 МКД
3 za 250

3 za 250

250 МКД
majcki

majcki / M

150 МКД
Fustan

Fustan

600 МКД
Bluza

Bluza / S

250 МКД
1 2 3 4 Следно
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај